O Nas

Powstanie morfiko

Marcin i Piotr spotkali się po raz pierwszy, pewnego ciepłego letniego wieczoru, w 2016 roku. W miarę upływu godzin odkryli, że łączy ich wiele wspólnych pasji: takie samo zainteresowanie niektórymi gatunkami muzycznymi, to samo poczucie estetyki, ten sam sposób pojmowania komunikacji wizualnej jak i marketingu.

Natychmiast zaiskrzyło… oczywiście tylko z punktu widzenia zawodowego. 😉

W tamtym okresie Piotr szukał dobrego grafika do tworzenia elementów graficznych dla prowadzonej przez siebie kampanii marketingowej.
Następnego dnia obaj rozpoczęli współpracę przy realizacji niektórych projektów. Współpraca, która w krótkim czasie przekształciła się w zamiar połączenia ich dwóch przedsiębiorczych działań – „Fazowy Design” Marcina i „Arselea Project” Piotra – w jeden podmiot.

Jak to często bywa, obaj byli początkowo zaangażowani w inne działania i nie mogli od razu zrealizować swojego projektu. Firma Morfiko Sp. Z o.o. narodziła się dopiero pod koniec 2018 roku.

Termin „Morfiko” wybrany jako nazwa ich marki ma bardzo precyzyjne znaczenie:
Słowo to pochodzi od greckiego terminu „morphe” (forma) i pod względem fonetycznym jest podobne do włoskiego terminu „morphic” z przymiotnikiem w znaczeniu „który ma formę”

Cel

Co chcemy osiągnąć

Cechuje nas ambicja, chcielibyśmy stać się jednym z najważniejszych i renomowanych punktów odniesienia w dziale marketingu, marketingu internetowego i identyfikacji wizualnej.

Chcemy aby nasi partnerzy zawsze będą mogli liczyć na nasze wsparcie i pomoc

Nasza filozofia polega na regularnym i powolnym rozwoju, a priorytetem jest inwestowanie w kapitał ludzki.

Naszym zamiarem jest współpracować z wysoko wykwalifikowanym i kreatywnym personelem, aby marketing oraz to co tworzymy było oparte na osobach i ich emocjach – bardziej artystyczne i etyczne.

42

Misja

Jak chcemy zmienić nasz świat

Chcemy współpracować z firmami, które rozumieją znaczenie identyfikacji marki i identyfikacji wizualnej, aby nawiązać silną więź zawodową i stworzyć nowe możliwości biznesowe. Z pasją i kreatywnością chcemy „kształtować” oryginalne i mocne znaki tożsamości wizualnej, które mogą inspirować, ekscytować, a przede wszystkim przekazywać abstrakcyjną ideę zamkniętą w konkretnej formie. Dzięki doświadczeniu i kreatywności Marcina potrafimy wyrażać i komunikować koncepcje oraz pomysły, intrygować, ekscytować i przyciągać oryginalną i urzekającą identyfikacją wizualną.

Oprócz komunikacji wizualnej chcemy również przekazać całą naszą wiedzę z zakresu marketingu. Również dlatego, że marketing to sztuka komunikacji par excellence; komunikacja, w której najważniejszym punktem wszystkiego jest klient, a komunikacja skupia się na sprzedaży produktu lub usługi, a także na samej marce. Prowadzimy szkolenia, procedury zarządzania i systemy zarządzania komunikacją wewnętrzną firmy na podstawie doświadczenia i wiedzy Piotra – doświadczenie zdobyte przez 25 lat w zarządzaniu marketingowym, a przede wszystkim w obsłudze klienta nastawionej na wsparcie, opiekę i zrozumienie potrzeb klientów. Naszym celem jest dostarczenie naszym partnerom kompletnego rozwiązania, aby stworzyć doskonałą komunikację korporacyjną.

Dlatego naszą misją jest przede wszystkim pomaganie firmom w tworzeniu unikalnej i jednorodnej filozofii komunikacji w celu poprawy sprzedaży ich produktów lub usług oraz naturalnego i trwałego utrzymania klientów.